ד"ר אופירה מויאל

מילדות אהבה בעלי חיים, חלמה להיות וטרינרית והגשימה את החלום … סיימה תואר ראשון בביולוגיה בהצטיינות באוניברסיטת תל אביב, ולימודי וטרינריה באוניברסיטה העברית בשנת ´96. מאז ומתמיד התנדבה במרפאות וטרינריות והיה לה ברור שעם סיום הלימודים תפתח מרפאה משל עצמה. במקביל לפתיחת המרפאה לחיות קטנות בישוב קדימה, עבדה והשתלמה במרפאות ותיקות ואת כל הידע ואהבת המקצוע הביאה למרפאתה…באחת המרפאות פגשה את גבי, בן הזוג ומאז הם עובדים יחד והמרפאה הולכת וגדלה. יחד עם גבי מגדלת שני ילדים, שלושה כלבים וארבעה . . ….

גבי לובל

גבי גידל חיות וטיפל בהן מאז ימי ילדותו בקיבוץ, שם עזר לווטרינר לטפל בחיות המשק וחיות המחמד. בתור ילד היה מאמץ את כל הכלבים המשוטטים שהיו מגיעים לקיבוץ. בוגר קורס למדריכי רכיבה, עבד כבוקר, אילף סוסים וכלבים, והיה פקח רשות שמורות הטבע. חלם להיות וטרינר או טוב מכך, לחיות עם וטרינרית…. פגש את אופירה במקרה ( או לא ) בביקור אצל וטרינר, ידיד משותף. מאז הוא צמוד לאופירה בטיפולים בחיות ובזמנו הפנוי מנהל את המרפאה, לומד ומשתלם בתחום הווטרינרי אותו . . ….

דר´ דברת ורשביאק-קדישביץ

וטרינרית מנוסה בעלת ותק של עשרים שנה, מטפלת בחיות קטנות ואקזוטיות באהבה רבה, תמיד מגיעה עם כלבתה האהובה טס, ממנה אינה נפרדת לרגע… דברת אוהבת בעיקר כירורגיה של רקמות רכות וכן לייעץ בנושאי גידול גורים ואילוף. אנו שמחים שדברת איתנו בצוות המרפאה וכולם נשכרים מנסיונה והידע שהיא חולקת עימנו….